Přeskočit na obsah

cozy studio - interier-o

Navrhujeme a vyrábíme nábytek již více než 15 let a celou tu dobu se snažíme pro své klienty vytvářet harmonické životní prostředí, kde estetika s praktičností nesoutěží, ale spolupracuje. Usilujeme o interiér, kde jednotlivé prvky spolupracují a tím vytváří smysluplný celek.

Poskytujeme servis pro výběr a specifikaci materiálů, zařízení, spotřebičů, zařizovacích předmětů a svítidel. Nabízíme široké portfolio osvědčených produktů a značek. Máme k dispozici vlastní truhlárnu a tým spolupracujících řemeslníků. Vždy se snažíme hlavně o individuální přístup, profesionalitu, preciznost a také vždy o něco navíc!

Prioritou našeho podnikání není pouze vydělávání peněz, ale osobní rozvoj každého z nás, rozvoj celku. Naší prací se snažíme podat důkaz o tom, že slušnost, spolehlivost, preciznost a důvěra existuje, že lze měnit svět k lepšímu!

team

Design

Výroba

UMNĚNÍ

Filosofie

blog

JDI ZA SVÝM SNEM!

Počátky naší spolupráce spadají do let 2006-2008, kdy Jakub Šulc a Ladislav Dvořák pracují ve společnosti EXX a.s., oba na pozici manager projektů. Pro některé zakázky, kde bylo třeba řešit atypické interiérové prvky, oslovují truhlárnu Radka Opaleckého. Vždy k maximální spokojenosti klienta.

V roce 2012 se rozhodnou pustit vlastní cestou a na základě konceptu DESIGN STUDIO INTERIER-O realizují několik úspěšných projektů. K jejich hlavnímu zaměření patří vybavení privátních interiérů, bytů, domů a rodinných vil. Pokračují ale i v osvětlování interiérů, budov a zahrad. V roce 2014 otevírají vlastní showroom v Jeronýmově ulici v Liberci.

Díky inovaci technologických procesů výroby a strojního vybavení zakládají INTERIER-O s.r.o a stěhují sídlo firmy, showroom i truhlárnu do bývalého areálu národního podniku Interiér. Píše se rok 2017 a firma se rozrůstá o nové zaměstnance z řad absolventů nábytkářské školy v Kateřinkách.

V roce 2020 rozšiřujeme  své zázemí o nové sklady a zároveň budujeme prostor pro prezentaci současného výtvarného umění, jako náš vklad pro kulturní rozvoj regionu s přesahem do budoucnosti. První výstava v KUNST HALE proběhla v červnu 2021 pod názvem “Liberecká smršť”

Originální obchodní známka COZY STUDIO potvrzuje v roce 2023 nové směřování a další krok na naší společné cestě. Za podpory Nadace Premedis vzniká nové studio v centru Liberce, kde nabízíme sedací nábytek, svítidla, služby designera, ale provozujeme i galerii s návazností na projekt KUNST HALA.