Přeskočit na obsah

Návrh interiéru

Interiér nás z velké části ovlivňuje, působí na naše emoce, náladu, intelekt, může nás podporovat, definovat, dávat nám jistotu, usnadňovat práci, nebo poskytovat pohodlí ve chvílích odpočinku.

Návrh interiéru řešíme většinou formou studie, která vychází z místa určení a požadavků klienta. V rámci studie interiéru obdržíte dispoziční řešení, půdorys, vizualizace daného prostoru, specifikaci materiálů a barev a specifikaci typových i atypických prvků.

dispozice

Základní půdorys a určení komunikačních a klidových zón daného prostoru. Návrh pozice atypických a typových prvků. Rozmístění svítidel a ostatních spotřebičů, technologií.

vizualizace

3D vizualizace vytváříme v základním provedení, které proporčně odpovídá skutečnosti a ze kterého lze velice dobře ověřit celkové vyznění interiéru i dílčí harmonizaci materiálů a barev. Je ale možné jednotlivé pohledy renderovat pomocí softwaru Lumion a docílit dokonalejší grafické podoby výstupu.

vzorování

Před finalizací materiálového a barevného schématu, je žádoucí zhodnocení reálných vzorků. Máme k dispozici širokou škálu katalogů a vzorkovníků, ze kterých lze vybírat in natura. Ať už se jedná o podlahy, dlažby, textilie nebo pohledové části nábytku.

specifikace

Technická a cenová specifikace navazuje na finální schválenou studii interiéru. Cenu je nutné aktualizovat po zaměření a zpracování dílenské dokumentace.